برخی از ماژول ها و امکانات وب سایت شما:
ارسال و مدیریت مطلب
این ماژول امکان ارسال انواع مطالب، مقالات، اخبار و اطلاعیه ها را فراهم می نماید. با استفاده ازاین ماژول، نویسندگان مطالب می توانند مطلب ارسالی را با عنوان شخصی و یا گروه نویسندگی ایجاد شده در وب سایت ارسال نمایند و نسبت به مدیریت مطالب ارسالی خود و دیگر نویسندگان گروه اقدام نمایند. همچنین می توان نسبت به ارسال زمان بند مطالب اقدام کرد و با تعیین تاریخ و زمان دقیق، مطلب را در زمان مورد نظر به نمایش درآورد. تعیین تصویر، ادامه مطلب، وضعیت نمایش و کلمات کلیدی مورد نظر (جهت بهینه سازی موتورهای جستجو) از دیگر قابلیت های این ماژول می باشد.
ارسال و مدیریت صفحه
با استفاده از این ماژول می توانید نسبت به ایجاد نامحدود صفحات کاملا پویا اقدام نمایید و جهت آشنایی بیشتر کاربران با عملکرد شما مطالبی را پیرامون فعالیت ها، اهداف، اقدامات و توانایی های خود انتشار دهید.
موضوع مطالب
در این ماژول مي توان نسبت به دسته بندي موضوعي خبرها و درج خبرهاي مختلف در هر گروه و نمايش آنها روي وب سايت اقدام نمود.
مدیریت نظرات کاربران
ماژول مدیریت نظرات کاربران، امکان دريافت نظرات بازديدکنندگان را فراهم مي آورد. ضمن اينکه نظرات ارسالي کاربران در هر بخش، توسط ساير بازديدکنندگان قابل مشاهده مي باشد و مدير سايت مي تواند کنترل کاملي بر نمايش پیام ها داشته و نظرات ارسالي را پس از بازبيني، بر روي سايت انتشار دهد.
لینک متنی ، لینک تصویری
توسط این دو ماژول می توانید نسبت به درج پیوندهای متنی و تصویری اقدام نموده و وب سایت های دیگر را لینک نمایید، این تکنیک در افزایش رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر بسزایی خواهد داشت.
مدیریت تصاویر
اين ماژول امکان تعريف آلبوم هاي مختلف با ساختار درختی (تعریف آلبوم زیر شاخه ) و قرار دادن تصاوير متعدد در هر آلبوم و نمايش آنها در سايت را فراهم مي کند. مشاهده و تعیین تعداد بازدید از تصویر، درج توضیحات جهت رعایت استانداردهای SEO، استفاده از تصاویر آپلود شده در دیگر ماژول ها و مدیریت آسان تصاویر، از امکانات این ماژول می باشد.
تصویری تصادفی
با استفاده از این ماژول، در هر بازدید از وب سایت، تعدادی از تصاویر تعیین شده به صورت خودکار در صفحات اصلی سایت نمایش داده می شوند که با استفاده از این تکنیک می توان کاربر را به مشاهده از تصاویر ایجاد شده دعوت کرد.
پنل تبلیغات
این ماژول، امکان ارائه پنلی جهت درج و مدیریت بنرهای تبلیغاتی را فراهم کرده و یا توسط آن می توان نسبت به درج خبرهای تصویری اقدام نمود.
پرسش و پاسخ
اين ماژول امکان نمايش سوالات و پاسخ سوالاتي که به صورت مکرر از مالکين وب سايت پرسيده مي شود را فراهم مي کند. همچنين با استفاده از اين ماژول امکان ارسال مستقيم سوالات کاربران به بانک اطلاعاتي سوالات متداول وب سايت فراهم مي باشد. با استفاده از اين ماژول سوالات مطرح شده توسط کاربران به ليست سوالات اضافه مي شود و پس از ایجاد خودکار کد رهگیری توسط سیستم، مديران وب سايت مي توانند ضمن پاسخ به آن سوال، آن را در وب سايت قرار دهند تا کاربران با استفاده از کد رهگیری ایجاد شده پاسخ مورد نظر را پیگیری نمایند.
آمار بازدید
با استفاده از اين ماژول، اطلاعات آماري بازديدکنندگان وب سايت اعم از تعداد بازدید امروز، دیروز، هفته جاری، بازدید کل،IP بازدید کننده و لینک ارجاع دهنده به سایت در اختيار مدير قرار مي گيرد و مدير را از تعداد بازدیدکنندگان سایت در بازه هاي زماني مختلف، آگاه می نماید.
سخن روز
اين ماژول امکان تعريف متوني را جهت نمایش در وب سایت فراهم مي نماید. این متن می تواند شامل خوش آمد گویی، احادیث، جملات قصار،پیام های مناسبتی ملی مذهبی، آیا می دانید و ... باشد که پس از تعیین جملات مورد نظر، متن به صورت خودکار در وب سایت نمايش داده مي شود.
فضای دانلود(رایگان)
با استفاده از فضای دانلود، می توانید فایل های خود را مدیریت نموده و با استفاده از فضای مناسب آن، تعداد زیادی از فایل ها ازجمله مداحی، سخنرانی، نرم افزار و کلیپ های صوتی و تصویری را جهت دانلود، به کاربران ارائه نمایید.
هیئت مدیره
این ماژول، امکان ارائه لیست هیئت مدیره به همراه نام و نام خانوادگی اعضا، تصویر، سمت کاری، وظایف، میزان سهام و توضیح کاملی پیرامون هر یک از اعضا را فراهم می نماید.
پروفایل
با استفاده از این ماژول ، می توانید مشخصات کامل ازجمله نام و نام خانوادگی، ورزش ، رشته، فیلم، کتاب و لیست کاملی از موضوعات مورد علاقه به همراه شماره تلفن، همراه، پست الکترونیک، شناسه یاهو و شناسه شبکه های اجتماعی به همراه توضیحات تکمیلی خود را جهت آشنایی بیشتر کاربران به نمایش بگذارید.
مدیریت کاربران
این ماژول امکان درج و مدیریت مدیران وب سایت را فراهم می نماید. فعال و یا غیر فعال نمودن حساب کاربری مدیران سایت یکی از قابلیتهای این ماژول می باشد.
سطوح دسترسی
با استفاده از این ماژول می توان سطوح دسترسی متفاوتی را برای مدیران ایجاد شده در وب سایت تعیین کرده و امکان دسترسی مدیران به صفحات مختلف سایت را فراهم نمود.
پنل ارسال و دریافت پیامک تحت وب با قابلیت های فراوان :
همچنین، ارائه RSS (خبرخوان)، پست الکترونیک تحت دامین،سازگاری وب سایت با انواع مرورگرها، ثبت وب سایت در 150 موتور جستجو و بهینه سازی آن به صورت رایگان، هدیه ما به شما مشتریان محترم می باشد.